Testereler

Her sektör için testere satışımız mevcuttur. Bir çok firmanın genel distribütörü de olan Lider Makina, 13 yıllık tecrübesi ile Tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Lider makina; Martin Miller Şerit Testere, König marka elmas testere, Şerit Testere, Elmas Daire Testere satışı ve üretimi yapmaktadır.

Her Sektör İçin Testere..

lider makine elmas testere satış bursa, bursa lider makinada elmas testere

Türkiye’nin her yerine ulaşıyoruz.

lider makine elmas testere satış bursa, bursa lider makinada elmas testere

Şerit Testereler

H

er türlü testere çeşitlerimiz mevcuttur. Şerit Testereler, ahşap testereler, hızar testereleri, kemik kesme testereleri, metal kesme şerit testereleri, bimetal kesme şerit testereleri, stellit uçlu şerit testereleri, elmas uçlu şerit testerleri, demir kesme şerit testereleri, alüminyum kesme şerit testereleri, et kesme şerit testereleri, 60’lık 70’lik 80’lik ve 100’lük makinalara göre şerit testereler,

Martin Miller marka şerit testereleri,  Fiesta marka şerit testereleri, Jet marka şerit testereler, Assteel marka şerit testereler, Kobra marka şerit testereler, Best marka şerit testereler, Westa şerit testereleri bünyemizde bulunmaktadır. Her ebatlarda şerit testere uygun fiyatlarda kaynaklı şekilde satışlarımızda bulunmaktadır.

Elmas Daire Testereler

S

untalem, mdf kesme elmas daire testereleri, alüminyum kesme elmas daire testereleri, ağaç kesme elmas daire testereleri, demir kesme elmas daire, profil kesme testereleri, demir kesme elmas daire profil kesme testereleri, (HHS) sulu kesme daire testereleri, ebatlama elmas daire testereleri, çizici elmas daire testereleri, kanal açma elmas daire testereleri, baş kesme elmas daire testereleri, boylama makinasında kullanılan elmas daire testereleri, yatar makinasi elmas daire testereleri, çiftli çizici yatar makina elmas daire testereleri, çoklu dilme elmas daire testereleri…

Her türlü elmas daire testereleri bünyemizde mevcuttur.

Freud marka elmas testereleri, König marka elmas testereleri, Cmt marka elmas testereleri, Schmidt marka daire testereleri bayilikleri bünyemizde mevcuttur.

  • Şerit bileme taşları, Karbosan bileme Taşları, Egesan bileme taşları, Çapak alma taşları, kesici taşları, planya bıçağı bileme bileme taşları, rabıta bıçağı bileme taşları, 10’luk bileme taşları, 8’lik bileme taşları, pembe renkli bileme taşları
  • Planya bıçağı çeşitleri 30’luk, 40’lık, 50’lik, 60’lık, 70’lik planya bıçak çeşitleri mevcuttur. Şerit çapraz penseleri, elmaslı çapraz penseleri

Testere Çeşitlerimiz..

Elmas Uçlu İnce Masif Lambri ve Çıta Testereleri

Marangozların ve mobilyacıların kullandığı elmas daire testerelerdir.

Şerit Testere

Kerestecilerin kullandığı testerelerdir. Bütün ebatları mevcuttur.

Dairesel Metal Profil Kesme Testereleri

Profil daire testerelerimiz CDV 80 Krom vanadium çelikten imal edilmiştir. Metal profil malzemelerinde kullanılır.

Ahşap Testere

Oduncuların kullandığı testerelerdir.(Elmassız)

HHS Testere

Çelikçilerin ve profilcilerin kullandıkları testerelerdir.

HHS Testere

300 x 96 ve 250 x 80 Trapez çeşitleridir

HHS Testere

Profil ve dolu malzeme kesim testeresi HSSDM05 Antifric-HHS-E Tin HSS

 

Ebatlama ve Çiziciler

Bütün ebatlama ve çiziciler bulunmaktadır.

TRF Dişli Elmas Uçlu Hassas Kesim Daire Testeresi

TRF Dişli Elmas Uçlu Hassas Kesim Daire Testeresidir.

Elmas Uçlu Kanal Testere

Ahşap plakalarda sert ve yumuşak ağaçlarda istenilen genişlikte kanal ve lamba açma işlemi yapar.

Elmas Uçlu Kanal Testere

Ahşap sunta kesiminde kullanılan elmas uçlu doğrama ve gönyeleme testeresidir.

Elmas Uçlu Alüminyum ve Pvc Sessiz Daire Testereler

Elmas uçlu alüminyum ve Pvc sessiz daire testerelerdir.

Elmas Uçlu Atlamalı BG Dişli Ahşap Daire Testereler

Yumuşak ağaç kontratabla, yonga levha kesimlerinde kullanılır.

 

Bimetal M42 Testere

Bimetal M42 testere, Band Saw Blades, M42 Bimetal

Satış Sürecimiz

Ürün Talebi
Ürün Talebi
Telefonla ve İletişim formunda, Talep edilen ürünün adı yada kod numarası girilerek miktar bildirilir.
Stok Kontrolü ve Ürün Onayı
Stok Kontrolü ve Ürün Onayı
Talep edilen ürünün stok kontrolünden sonra tarafınıza olumlu yada olumsuz bilgi verilir ve onay alınır.
Faturalandırma
Faturalandırma
Sevk irsaliyesi ve Fatura düzenlenir ve eğer müşteri kayıtlı değilse cari hesap oluşturulur.
Sevkiyat
Sevkiyat
Ürünün stoklarımızda olması halinde aynı gün kargoya verilir. Aksi bir durumda yaklaşık bir termin belirlenir.

Her Sektör İçin Testere..

lider makina testere, bursada lider makinada testere satış
F

arklı sektörlerin şerit testere ihtiyaçlarını 10 yılı aşkın tecrübesiyle son derece profesyonel olarak karşılayan Lider Makina kaliteli markaları tedarik ederek birçok markanın da ana distribütörü konumundadır. İstenilen her türlü şerit testereyi temin edebilen Lider Makina, bunun yanında size özel üretimlerle de sektörlere destek vermeye devam etmektedir. Şerit testere de farklı ölçüler, farklı boyutlar, farklı uzunluklar ve birçok kaliteli marka ile çalışan Lider Makina, kendisi de bir üretici olduğu için şerit testere ile ilgili hassasiyetleri son derece iyi bilmektedir.

König Marka Elmas Testere

Ünlü Alman markası könig marka elmas testere yetkili bayisi olan lider Makina Tüm Türkiye’ye ürün temini yapmaktadır.König marka elmas testere her modeli her ürünü stoklu çalıştığı için son derece hızlı ürün temini yapabilmektedir.König marka elmas testere ürünlerinin satış sonrası teknik desteğini de bizzat kendisi veren Lider Makina, könig marka elmas testere ürünlerini Öncelikle Bursa ve çevresinde daha sonra da tüm Türkiye’de tercih edilir hale getirmiştir.
König marka elmas testere ürünlerinde Lider makina’ ya verilen tüm siparişler en geç bir gün sonra kargoya verilir.Ayrıca tüm könig marka elmas testere ürünleri 2 yıl firma ve Lider Makina garantisindedir.
Ürün kaynaklı sorunlarda tüm könig marka elmas testere ürünleri için birebir değişim yapılır müşteri memnuniyetinin geleceği olduğunu çok iyi bilen Lider Makina tüm könig marka elmas testere ürünlerinin hızlı temini ve könig marka elmas testere ürünlerinde oluşabilecek problemler de hızlı teknik destekle farklılığını ortaya koymuştur.
König marka elmas testere ürünlerindeki Alman kalitesini ve uzun ömürlülugunu iyi bilen Lider Makina Bu sebeple könig marka elmas testere ürünlerinin bölgedeki ana distribütörü olmuştur.

Martin Miller Şerit Testere

Martin Miller Şerit Testere , yüksek vasıflı krom nikel çeliği ile son derece etkili uzun ömürlü bir şerit testeredir. Martin Miller Şerit Testere 10 milimetre ile 120 milimetre arasında genişlikte Almanya ve Avusturya’da üretilen ortalama 60 ile 81 metrelik toplar halinde satışa sunulan bir şerit testeredir. Ayrıca Martin Miller Şerit Testere 7 milimetre ile 40 milimetre diş aralığında üretilmektedir

Martin Miller Şerit Testere ahşap için üretilmektedir. Son derece uzun ömürlü ve dayanıklı bir şerit testeredir.

Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere

Lider Makine, Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere Satışı ve üretimi için yeni atölyesini üretim hattını 2013 itibariyle hayata geçirmiş ve eskisine nazaran çok daha geniş bir müşteri kitlesine cevap verebilecek duruma gelmiştir her türlü Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere temininde ya da isteğe bağlı ve farklı üretim hatlarına uygun Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere üretiminde uzmanlaşmış olan lider Makina aynı gün sipariş geçilen Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testereleri kargoya verebilecek ölçüde stoğa sahip Nadir firmalardandır.

Farklı sektörlere hitap eden, farklı özelliklerde Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere üretmek, Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere temin etmek tam bir uzmanlık ister. Testere satışı ve üretiminde 12 yıllık tecrübeye sahip Lider Makine, Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere kullanan müşteri ile aynı dili konuşabilmenin önemini çok iyi bilmektedir.

Lider Makine, piyasadaki dünyaca ünlü ve kaliteli Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere markalarının da bölgedeki ana bayisi olarak hızlı ürün temini ve geniş ürün çeşitliliği ile, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla farklılığını ortaya koymakta ve sizi ayrıcalıklı hissettirmektedir

Piyasanın popüler Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere markalarının bölgedeki ana bayisi olan lider Makina istediğiniz her türlü Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere markasını temin edip aynı gün kargoya verebilmektedir. Tüm Piyasada bulunan popüler marka Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testerelerde stoklu çalışan Lider Makina en uygun fiyat garantisiyle de tercih edilmektedir.

Şerit Testerelerin Şekillendirilmesi..

Şerit testereler satın alındıktan sonra hemen kullanılamaz onları şekillendirmek ve kesime hazır hale getirmek gerekir şerit testerelerin kullanılacağı pozisyona ve malzemenin kesim amacına göre üç çeşit şekillendirme yöntemi vardır.

1-DİŞE STELLİTE UÇ KAYNATMA

Şerit testereyi şekillendirmek için en yeni ve kullanışlı yöntem. Şerit testere diş ucuna sert materyal olan Stellite malzemesi kaynatıp, ezme diş formu vermektir.

2- SAĞ-SOL DIŞ ÇAPRAZLAMA

Şerit testerenin diş ucuna,sağa veya sola yatırılarak (eğilerek) çapraz verilir.Bu işlem ağacın sertliğine,yumuşaklığına göre artar veya azalır.Çapraz verme işlemi, şerit testerelerde 2 çeşit olarak yapılır.

A: Sağ-Sol çaprazlama

B: Sağ-Düz-Sol çaprazlama

3-EZME DIŞ ÇAPRAZLAMA

Şerit testereyi şekillendirmek için, ezme çaprazlama şeklidir. Bu çaprazlama şekli (kereste ve biçme atölyelerinde) dilimleme (markol) bıçkılarda ve arabalı bıçkılarda, biçme işleminde kullanılır.

Sipariş vermek ister misiniz ?

İletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirseniz..talep ettiğiniz ürünün stok durumu ve fiyatıyla ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır.

0